התקשרו 03-6101800|sales@impactsoft.co.il
SkyzCRM – תקציר2019-02-14T12:32:52+02:00

Skyz CRM

 

מה זה Skyz CRM ?

Skyz CRM הינה פלטפורמת ניהול  קשרי לקוחות מבוססת ענן, המציגה תמונת מצב 360 מעלות במבט אחד, בזמן אמת, מכל מחשב, טאבלט או סמארטפון. Skyz CRM מעניקה לכם פתרון מתקדם להקמה, ניהול, שליטה ותפעול אפקטיבי של מערכי המכירות, השיווק והשירות בפירמה. עם סקייז אתם עובדים במודל  SaaS (תוכנה כשירות) ומרוויחים חיבור מידי למערכת חדשנית ומאובטחת ברמה גבוהה בעלות חודשית אטרקטיבית.

 

איך Skyz CRM תסייע לכם?

Skyz CRM תייעל לכם בצורה משמעותית את תהליכי המכירות, השיווק, השירות השוטפים מול הלקוחות. מהרגע שהתחברתם לפלטפורמה, התהליכים והפעולות יהפכו למהירים, מדויקים ומבוקרים באופן מלא, כולל תצוגה גרפית ושליפת דוחות מכל מקום, בזמן אמת.

התוצאה המידית: חיסכון עצום בזמן מבוזבז, שיפור משמעותי בסדר ובארגון, שימור טוב יותר של הלקוחות הקיימים, קפיצת מדרגה ביחסי ההמרה, בלידים נכנסים, בעסקאות בפועל וכנגזרת מכך עליה בשורת הרווח!

 

למי מתאימה פלטפורמת Skyz CRM?

החשיבה החכמה מאחורי הפיתוח של Skyz CRM יצרה פלטפורמה גמישה המותאמת לכל גודל חברה. היתרון בכך הוא שהעסקים הקטנים והבינוניים (ה-(SMB , יכולים לקבל בתמחיר נוח, פתרון חכם ומקיף לא פחות מאשר הפירמות הגדולות עם הכיסים העמוקים. בשורה התחתונה, הטכנולוגיה החדשנית, המודל העסקי ופלקסיביליות  Skyz CRM , מאפשרות לכל אחד מכם אם כעסק קטן, כחברה בינונית, כמחלקה בארגון, או כגוף עסקי גדול, להתחבר למערכת מתקדמת וחדשנית ולשדרג דרמטית את העבודה מול הלקוחות!!

 

מה כוללת פלטפורמת Skyz CRM?

Skyz CRM מעניקה לכם פתרון קשרי לקוחות מקיף באמצעות 3 מוצרים עצמאיים הפועלים ככלים שלובים:

Skyz SALES – ניהול מכירות >

Skyz SERVICE – ניהול שירות >

Skyz MARKETING – ניהול שיווק >