התקשרו 03-6101800|sales@impactsoft.co.il
SkyzMarketing – תקציר2019-02-14T12:32:51+02:00

Skyz MARKETING

 

מה זה Skyz MARKETING ?

Skyz MARKETING הינה מערכת מתקדמת לניהול שיווק המשמשת כאחד משלושת הרכיבים המרכזיים בפלטפורמת הענן של Skyz CRM. באמצעות Skyz MARKETING תוכלו לנהל את מערך השיווק ביעילות ולהניע תהליכים ומהלכים חכמים בזמן אמת, מכל מקום, מכל מחשב ומובייל. Skyz MARKETING תשרת אתכם במודל SaaS החוסך רכש יקר ומאפשר לכם חיבור מידי למערכת חדשנית ומאובטחת בעלות חודשית אטרקטיבית.

 

איך Skyz MARKETING  תסייע לכם?

Skyz MARKETING תסייע לכם לנהל ולתפעל טוב יותר את מערך השיווק של החברה. מהרגע שהתחברתם למערכת, תקבלו תמונת מצב עדכנית של ושליטה מלאה על תהליכי השיווק  במבט אחד, מכל מקום, בזמן אמת.

ברמה התפעולית  Skyz MARKETING תאפשר לכם לנהל קמפיינים דיגיטליים אקטיביים, להפעיל מועדוני לקוחות, לבצע אפסיילס, לנתח צרכים, לשתף ידע שווקי מקצועי ולהסיק מסקנות באמצעות דוחות חכמים.

התוצאה המידית: יצירת לקוחות חדשים, שימור טוב יותר של הלקוחות הקיימים, שדרוג פעולות שיווקיות אקטיביות, קבלת החלטות נכונות בזמן אמת מכל מקום.

 

למי מתאימה מערכת Skyz MARKETING?

Skyz MARKETING  מעניקה פתרון מקיף למערך השיווק של פירמות במגזר העסקי בגמישות מלאה לכל גודל ולכל נישה.

היתרון בעבודה עם Skyz MARKETING  הוא שגם עסק קטן עם משתמש אחד יכול לנצל את יכולות המערכת ולבצע מהלכי שיווק חכמים לא פחות מארגון גדול עם תקציבים מכובדים. בשורה התחתונה, אם אתם מנהלים עסק קטן, חברה בינונית, מוסד או ארגון גדול עם אוריינטציה שיווקית,  Skyz MARKETING הוא הפתרון הנכון לכם.

למדו עוד על מאפייני Skyz MARKETING >