התקשרו 03-6101800|sales@impactsoft.co.il
SkyzSALES – תקציר2019-02-14T12:32:52+02:00

Skyz SALES

 

מה זה Skyz SALES ?

Skyz SALESהינה מערכת מתקדמת לניהול מכירות המשמשת כאחד משלושת הרכיבים המרכזיים בפלטפורמת הענן של Skyz CRM. באמצעות Skyz SALES תוכלו לנהל, לתפעל, לשלוט ולפקח ביעילות על מערך המכירות בזמן אמת, מכל מקום, מכל מחשב ומובייל. SkyzCRM מוצעת לכם במודל SaaS החוסך רכש ישר ומאפשר לכם חיבור מידי למערכת חדשנית ומאובטחת בעלות חודשית אטרקטיבית.

 

איך Skyz SALES תסייע לכם?

Skyz SALESתסייע לכם לנהל ולתפעל טוב יותר את מערך המכירות של החברה. מהרגע שהתחברתם למערכת, תקבלו תמונת מצב מלאה ועדכנית של כל התהליכים ופעולות המכירה מול הלקוחות במבט אחד, מכל מקום, בזמן אמת. ברמה התפעולית  Skyz CRM תאפשר לכם לקלוט לידים ולנהל אותם אפקטיבית למקסום המכירות, לבצע פעולות מכירה אוטומטיות ולהרוויח זמן יקר, להציג סטטיסטיקות ודוחות אונליין אונליין בכל מחשב ומובייל, להפוך יותר הזדמנויות לעסקאות בפועל.

התוצאה המידית: ניהול יעיל יותר של אנשי המכירות ותהליכי המכירה, שיפור משמעותי בלידים איכותיים,  ניהול מו"מ עם לקוחות מתוך עוצמה (ידע), התמקצעות תהליכי המכירה, עליה במכירות ובהכנסות.

 

למי מתאימה מערכת Skyz SALES?

Skyz CRM  מעניקה פתרון מקיף למערכי המכירות של פירמות במגזר העסקי בגמישות מלאה לכל גודל ולכל נישה. היתרון בעבודה עם Skyz CRM  הוא שגם עסק קטן עם משתמש אחד יכול לנצל את יכולות המערכת ולמנף את המכירות לא פחות מאשר יעשה זאת Call Center בארגון גדול. לפיכך, אם אתם מנהלים עסק המעסיק איש מכירות בודד, חברה עם מחלקת מכירות או ארגון גדול  המפעיל Call Center רציני, Skyz SALES היא המערכת הנכונה לכם.

למדו עוד על מאפייני Skyz SALES>