התקשרו 03-6101800|sales@impactsoft.co.il
SkyzSERVICE – תקציר2019-02-14T12:32:52+02:00

Skyz SERVICE

 

מה זה Skyz SERVICE ?

Skyz SERVICE הינה מערכת מתקדמת לניהול שירות המשמשת כאחד משלושת הרכיבים המרכזיים בפלטפורמת הענן של Skyz CRM. באמצעות Skyz SERVICE תוכלו לנהל, לתפעל, לשלוט ולפקח ביעילות על מערך השירות בזמן אמת, מכל מקום, מכל מחשב ומובייל. Skyz SERVICE תשרת אתכם במודל SaaS החוסך רכש יקר ומאפשר לכם חיבור מידי למערכת חדשנית ומאובטחת בעלות חודשית אטרקטיבית.

 

איך Skyz SERVICE תסייע לכם?

Skyz SERVICE תסייע לכם לנהל ולתפעל טוב יותר את מערך השירות של החברה. מהרגע שהתחברתם למערכת, תקבלו תמונת מצב עדכנית ושליטה מלאה על תהליכי השירות במבט אחד, מכל מקום, בזמן אמת.

ברמה התפעולית  Skyz CRM תאפשר לכם לקלוט ולטפל בקריאות שירות מכל מקום אונליין, לבצע פעולות אוטומטיות חכמות לקיצור זמני שירות, לשתף מידע מקצועי, לנצל את תשתית המובייל לעבודה יעילה של אנשי השטח.

התוצאה המידית: ניהול אפקטיבי יותר של שירות הלקוחות , אופטימיזציה לתהליכי התמיכה, הנגשת ידע מקצועי בזמן אמת, זמינות מידית מהשטח ללקוחות ולאירועים, שיפור שביעות רצון הלקוחות.

 

למי מתאימה מערכת Skyz SERVICE ?

Skyz CRM  מעניקה פתרון מקיף למערכי השירות של פירמות במגזר העסקי בגמישות מלאה לכל גודל ולכל נישה. היתרון בעבודה עם Skyz SERVICE  הוא שגם עסק קטן יכול לקבל באמצעות המערכת כלים לייעול ושיפור השירות ללקוחות לא פחות מאלו של ארגון גדול. לפיכך, אם אתם מנהלים עסק קטן, מחלקת שירות של חברה בינונית או חטיבת שירות של ארגון גדול, Skyz SERVICE היא המערכת הנכונה לכם.

 

למדו עוד על מאפייני Skyz SERVICE >