התקשרו 03-6101800|sales@impactsoft.co.il
Loading...
SkyzMARKETING – מאפיינים2019-02-14T12:32:54+02:00

הרחיבו את בסיס הלקוחות

 

ניהול קמפיין אימיילים

התקדמו לשיווק ממוקד באמצעות קמפיין אימיילים. דוורו באמצעות Skyz CRM לקהלי מטרה נבחרים בגמישות מרבית. בצעו מעקב מדויק אחר מסעות הפרסום ותוצאותיהם. קבלו תמונה מלאה וברורה משלב הוצאת הקמפיין וקליטת הפניות ועד לשלב הסופי של המכירה ללקוחות.

לימדו עוד…

 

ניהול קמפיין מובייל

השתמשו בסמארטפון ובאייפון שברשותכם לשיווק אקטיבי חכם. שלחו הודעות SMS ממוקדות, כולל אפשרות לעריכת מסר שיווקי גמיש באמצעות Skyz CRM. העניקו לעצמיכם את היכולת להגיע לקהלי מטרה מדויקים ולשלוח מסרונים אישיים לחיזוק הקשר והגברת תחושת השייכות.

לימדו עוד…

 

ניהול קמפיין חברתי

התחברו באמצעות Skyz CRM לרשתות חברתיות והעניקו חוויה אישית מותאמת לקהל היעד שלכם. נצלו את מאגר התוכן השיווקי המצוי במערכת, לחינוך שוק והשפיעו על יותר אנשים. נהלו דפי אוהדים מתוך המערכת והפכו יותר אוהדים ללקוחות בפועל.

לימדו עוד…

 

ניהול מאגרי מידע

יבאו רשומות מידע חיצוניות ממקורות שונים בצורה מהירה וקלה. השביחו את הרשומות באמצעות מנגנון טיוב הנתונים החכם של Skyz CRM. השתמשו ברשומות המשופרות לקידום השיווק והמכירות. צרו לידים, המירו אותם להזדמנויות ומכירות. הוסיפו לארגון לקוחות חדשים והגדילו הכנסות.

לימדו עוד…

ניהול קמפיינים באמצעות Skyz Marketing
שימור לקוחות קיימים באמצעות Skyz Marketing

שמרו על הלקוחות הקיימים

 

ניהול מועדוני לקוחות

העניקו לעצמיכם תשתית מעולה להפעלת מועדוני לקוחות מצליחים. עדכנו בצורה קלה מבצעים והטבות והסתייעו בתוספים לניהול מתקדם וגמיש. שלחו ניוזלטרים שיווקיים על ידי מערכת דיוור אלקטרוני חכמה. העמיקו את המכירות הקיימות באמצעות אפ-סיילס וקרוס-סיילס.

לימדו עוד…

 

אפיון לקוחות קיימים

אספו מידע חיוני על התנהלות הלקוחות במסגרת הפעולות האינטראקטיביות מולם. הפיקו ושלחו שאלונים וסקרי שביעות רצון. תייגו עובדות ונתונים חשובים בכרטיסי הלקוח בכל מקום, בזמן אמת. הצליבו מקורות מידע באמצעות Skyz CRM וקבלו תמונה בהירה על מאפייני הלקוחות. מפו אותם על פי פרמטרים מוגדרים מראש לצורכי השיווק שלכם.

לימדו עוד…

 

ניתוח מידע להתאמה אישית

העניקו לעצמיכם יכולות מתקדמות לניתוח מידע להתאמה אישית. השתמשו ביכולות המתקדמות של Skyz CRM למיפוי הצרכים של הלקוחות הקיימים. הסיקו מסקנות ושלחו המלצות מותאמות אישית באמצעות הדואר האלקטרוני או על ידי SMS לנייד. העניקו ללקוח תחושת אחד על אחד. צרו עמו קשר חם והרוויחו בגדול.

לימדו עוד…

שתפו מידע שיווקי

 

שיתוף מידע

שתפו את עובדי הארגון באמצעות Skyz CRM במידע שיווקי חדש, שאלונים וסקרי שביעות רצון. אפשרו לאנשי ההנהלה ולצוות המכירות לשלוף מידע שיווקי חשוב בכל מקום אונליין. הסתייעו בטיפים ממנהל השיווק וממומחים בתחום אונליין להעשרת הידע שלכם ולשיפור עמדתכם במהלך המשא ומתן מול הלקוח.

לימדו עוד…

 

שיתוף חברתי

הציגו לחברי הארגון את תכנון מהלכי השיווק ובקשו והסתייעו בחוות דעתם. נצלו את יכולות  מערכת Skyz CRM לקבלת חוות דעת ומשוב מכל מקום, בזמן אמת. העלו דעות ובצעו סיעור מוחות. בנו ושתפו קבוצות מיקוד לחידוד החלטות שיווקיות לגבי המוצרים והפעולות הנדרשות.

לימדו עוד…

 

שיתוף ידע

הזינו את אנשי השיווק והמכירות (כולל בשטח) בידע רלוונטי בזמן אמת. אפשרו לאנשי השיווק להתקשר אונליין עם מומחים חיצוניים על מנת לקבל תשובות לשאלות ולצורך עבודה משותפת של יצירת קונספטים שיווקיים חדשניים. הפכו את המערכת למאגר מידע שיווקי ושתפו אוטומטית בלוגים ומאמרים מקצועיים.

לימדו עוד…

שיתוף ידע על תהליכי שיווק באמצעות Skyz Marketing
מיקסום לקוחות חדשים באמצעות Skyz Marketing

השביחו את התהליכים השיווקיים

 

אופטימיזציית קמפיינים פרסומיים

נהלו קמפיינים שיווקיים בקלות וביעילות בזמן אמת. השוו בין מסעות פרסום בצורה גמישה משתנים כמו: לידים נכנסים מקמפיין, הזדמנויות שנוצרו, סגירות בפועל ברמת חיתוך של גודל חברה ועל בסיס אזור גאוגרפי. קבלו תובנות לגבי מגמות ושיפורים אפשריים ותכננו את דרך הפעולה לקמפיינים הפרסומיים הבאים.

לימדו עוד…

 

בקרת שיווק כוללת

צפו בתועלות ערוצי השיווק השונים של החברה. השוו אוטומטית באמצעות Skyz CRM את יחס ההמרה והחזר ההשקעה של פרסומים ב: קמפיינים, ערוצי מדיה, מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, טלמרקטינג. בצעו מדידה כוללת של ערוצי השיווק בצורה גמישה על פי דרישותיכם. הסיקו מסקנות ובצעו התאמות  להתפלגות אופטימלית של ערוצי השיווק.

לימדו עוד…

 

מקסום לקוחות חדשים

למדו את המהלכים והפעולות שבוצעו מול הלקוחות הנמצאים במו"מ עם החברה. תייגו עובדות חשובות  העשויות לסייע באפיון רצינות הלקוחות. מפו לקוחות פוטנציאלים על פי מאפיינים ופרמטרים מוגדרים מראש. הסיקו מסקנות מניתוח התפלגות רמות הפוטנציאל, שפרו את המיקוד ומקסמו לקוחות חדשים.

לימדו עוד…

נצלו את יתרונות הטכנולוגיה

 

ניהול שיווק מהשטח

התקדמו לטכנולוגיית ענן של Skyz CRM וקבלו גישה למידע השיווקי מכל מקום, בזמן אמת. בצעו פעולות אקטיביות מהמובייל כמו מהמשרד. אפשרו לעצמיכם להניע כל מהלך, מכל מקום, ולהפוך שעה אבודה לשעת עבודה. שלפו נתונים בשטח, נתחו אותם וקבלו החלטות בזמן אמת.

לימדו עוד…

 

אוטומציה של תהליכים

קבלו במבט אחד תמונת מצב שיווקית בהירה ומקיפה הכוללת: מהלכי שיווק עדכניים, סטטיסטיקות, תרשימים, גרפים, דוחות, מאמרים, חדשות ודעות. צמצמו פעולות שיווקיות ארוכות ומסורבלות, נהלו אותם ביעילות והרוויחו זמן יקר. העניקו לכם את האפשרות ליהנות מאוטומציה של פעולות עם Skyz CRM מכל מקום, בזמן אמת.

לימדו עוד…

 

דוחות ודשבורד

התקדמו להצגת דוחות שיווקיים חדשנית המשולבת בכל תהליך, לא רק דשבורד מרוכז אחד! קבלו גמישות רבה בכל הקשור להפקת הדוחות, התרשימים והגרפים בהתאם לצורכי המוצר והארגון. צפו במידע בצורה מרשימה באמצעות המחשב השולחני, הלפטופ, הטאבלט והסמארטפון בזמן אמת, מכל מקום: מהכורסה בבית, מהשטח בדרך לפגישה, מחו"ל, מישיבות רבות משתתפים.

לימדו עוד…

דוחות שיווק מרשימים באמצעות Skyz Marketing