התקשרו 03-6101800|sales@impactsoft.co.il
טכנולוגיית ענן2019-02-14T12:32:55+02:00

טכנולוגיית ענן

 

תמכו בלקוחות מכל מקום בכל זמן

התקדמו לטכנולוגיית הענן החדשנית של Skyz CRM. תמכו בלקוחות באופן מלא מכל מקום: מהבית, מהמשרד, מחו"ל, ממשרדי הלקוח ומהשטח. התחברו למערכת וצפו בסטטוס הלקוח בזמן אמת מכל מחשב: נייח, נייד, טאבלט, סמארטפון. היו נגישים ושפרו את שביעות רצון הלקוחות.

 

שדרגו טיפול מסורבל לשירות מהיר בזמן אמת

האיצו באמצעות Skyz CRM את תהליכי השירות ללקוחות. שפרו באופן דרמטי את המענה לקריאות שירות מכל מקום אונליין וקצרו את זמני ההמתנה. אפשרו לצוות הטכני נגישות מידית למידע חיוני באירועי שירות בזירות השונות. שדרגו מהלכים מסורבלים לפעולות מהירות בזמן אמת.

קבלו שקט נפשי עם מידע מאובטח כראוי

שמרו על המידע הרגיש של ניהול השירות. אבטחו באמצעות Skyz CRM את המידע שלכם בשרתים וירטואליים ברמה הגבוהה ביותר (3 שכבות הגנה) כולל גיבויים אוטומטים אונליין. שחררו את עצמיכם מהאחריות האישית לאבטחת מידע פרטנית בשרתי החברה, ותנו למקצוענים לאבטח את המידע שלכם כראוי בענן. הקנו לעצמיכם שקט נפשי.

התקדמו לעבודה במודל SAAS וחסכו רכש יקר

חסכו הוצאות רכש גדולות והתעסקויות בתשתיות ומחשוב. התקדמו למודל SaaS (תוכנה כשירות) של Skyz CRM. שלמו תשלום חודשי נמוך, התחברו למערכת והתחילו לנהל באופן מלא ומתקדם את השירות ללקוחות. מערכת Skyz CRM תפעיל ותטפל עבורכם בתשתיות, בביטוחים, באבטחת מידע, ביציבות המערכת, במהירות העבודה ובשדרוגים. כל שנותר לכם הוא לשפר את תפוקות השירות לשביעות רצון הלקוחות.

שירות מכל מקום בזמן אמת עם Skyz Service

התקדמו לשירות לקוחות מכל מקום באמצעות Skyz Service

שפרו את איכות השירות ע"י מענה לקריאות מכל מקום, בזמן אמת. צפו במבט אחד על תהליכי השירות, נהלו אותם באפקטיביות ובצעו בקרות חיוניות אונליין.

צרו קשר