התקשרו 03-6101800|sales@impactsoft.co.il
מובייל2019-02-14T12:32:55+02:00

מובייל

 

נהלו את תהליכי השירות מכל מקום

התקדמו לניהול שירות הלקוחות מהמובייל בזמן אמת. קבלו במבט אחד לסמארטפון תמונת מצב מקיפה של הקריאות והסטטוס שלהם באמצעות Skyz CRM. פקחו על הצוות הטכני ותהליכי השירות באופן רציף. עדכנו את אנשי התמיכה במידע חשוב אונליין ובצעו סיעור מוחות במידת הצורך.

 

העניקו לצוות הטכני יכולות שטח

שדרגו את מערך השירות של הארגון לקבלה ולניהול קריאות שירות ישירות מהשטח. הפכו את הסמארטפון לכלי מידע חיוני המאפשר לצוות הטכני בשטח לקבל טיפים ועדכונים מקצועיים ישירות מ-Skyz CRM. העניקו לאנשי התמיכה זמינות מלאה בביצוע פעולות חיוניות בשטח כגון: יצירת הזמנות, החתמת לקוחות, עדכון תזכורות ומידע חיוני. חסכו עיכובים מיותרים וייעלו את השירות ללקוחות .

 

שלפו כל נתון טכני נדרש אונליין בכל מקום

העניקו לעצמיכם את היכולת לאתר ולשלוף מסמכים וקבצים בזמן אמת בכל מקום: התחברו למערכת Skyz CRM באמצעות הסמארטפון, חפשו בצורה זריזה את המסמך בתיקיית הלקוח או בפרויקט הרלוונטי ושלפו אותו בקלי קלות. קבלו בנוסף אפשרות להדפיס את המסמך ישירות מהתוכנה באמצעות מגוון רחב של מדפסות.

שיפור תהליכי שירות באמצעות עבודה עם Skyz במובייל

התקדמו לשירות לקוחות מכל מקום באמצעות Skyz Service

שפרו את איכות השירות ע"י מענה לקריאות מכל מקום, בזמן אמת. צפו במבט אחד על תהליכי השירות, נהלו אותם באפקטיביות ובצעו בקרות חיוניות אונליין.

צרו קשר